Wypadek drogowy w Szwecji

Wypadki drogowe (samochodowe, komunikacyjne, wypadki w transporcie publicznym i towarowym) z udziałem Polaków zdarzają się w Szwecji równie często co w innych krajach Unii Europejskiej. Do wypadków w Szwecji dochodzi z winy zarówno Polaków jak i Szwedów. Jeżeli do wypadku doszło nie z Twojej winy, zadzwoń do nasz lub napisz. Uzyskamy dla Ciebie należne odszkodowania. Oferujemy profesjonalną obsługę roszczenia i pomoc szwedzkiego adwokata w stosunku do ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Likwidujemy szkody na pojazdach i na osobie. Zajmujemy się również szkodami w transporcie towarów (TIR).

Wypadek samochodowy w Szwecji

Dochodzenie roszczeń na podstawie procedury szwedzkiej, do szwedzkiego ubezpieczyciela nie należy do prostych. Poszkodowany powinien wykazać się znajomością prawa, ale również dużą cierpliwością. Podobnie jak w Polsce nieudowodnienie związku przyczynowo-skutkowego oraz własnych szkód może doprowadzić do odrzucenia roszczeń. W konsekwencji poszkodowanemu pozostaje wyłącznie odwołanie od decyzji ubezpieczyciela lub złożenie pozwu  o odszkodowanie w sądzie.

Profesjonalny szwedzki adwokat

Kancelaria Campter zapewnia poszkodowanym w wypadkach w Szwecji profesjonalnego adwokata, który na miejscu poprowadzi roszczenie. Dochodzenie roszczenia bezpośrednio w Szwecji, nie przez korespondenta jest dużo skuteczniejsze, zaś uzyskane odszkodowanie wyższe.

Szkoda osobowa i na pojeździe po wypadku w Szwecji

Każdy poszkodowany, który doznał szkody osobowej, szkody na majątku (w tym i na pojeździe), może starać się o zadośćuczynienie, odszkodowania, zwrot poniesionych kosztów i strat finansowych. Podstawowym warunkiem jest uznanie sprawstwa wypadku przez osobę trzecią, nie zaś samego poszkodowanego.

Skonsultuj wypadek w Szwecji.

  Zostaw wiadomość, oddzwonimy.

  Twoje dane są u nas bezpieczne.

  Nasze porady ubezpieczeniowe

  Dowiedz się jak dochodzić odszkodowań po wypadku z naszych materiałów wideo.

  Campter Odszkodowania

  Dochodzenie odszkodowań po wypadkach za granicą. Wypadki i odszkodowania w Holandii. Skonsultuj bezpłatnie swój wypadek.

  NASI PARTNERZY
  ZOBACZ NAS NA:
  KONTAKT

  © 2024 Campter Odszkodowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Twoje dane są u nas bezpieczne.

    Twoje dane są u nas bezpieczne.