Bezpłatna rehabilitacja po wypadku

Jeśli na skutek wypadku z winny osoby trzeciej doznałeś obrażeń fizycznych, przysługuje Ci prawo do skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji. Niestety w polskiej rzeczywistości poszkodowani bardzo rzadko mają możliwość skorzystania z finansowania Narodowego Funduszu Zdrowia, dlatego gdy ulegną wypadkowi mogą żądać pokrycia kosztów leczenia (w tym i rehabilitacji) od sprawcy wypadku/szkody lub jego ubezpieczyciela.

Rehabilitacja po wypadku z OC sprawcy

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej rehabilitacji?

Każdy wypadek niesie za sobą poważne skutki materialne, psychiczne, jak i fizyczne. Często w wypadkach spowodowanych z winny drugiej osoby poszkodowany doznaje obrażeń fizycznych, których wyleczenie wymaga dużego wysiłku ze strony poszkodowanego oraz sporych nakładów finansowych. Czas oczekiwania na zaleconą przez lekarza prowadzącego rehabilitację w ramach NFZ jest bardzo długi. Przyczynia się to do wydłużenia okresu odczuwanego bólu oraz cierpień na skutek doznanych obrażeń. Doznane obrażenia to nie tyko ból i cierpienie, ale również obniżenie sprawności w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, co utrudnia funkcjonowanie w codziennym życiu nie tylko poszkodowanemu, ale również osobom mu bliskim. Uszkodzenie ciała często niesie za sobą niezdolność do wykonywania pracy, a co za tym idzie również do utraty dochodów (np. brak możliwości wykonywania zleceń, czy też brak możliwości podjęcia pracy ze względu na zły stan zdrowia). Dlatego, też należy podjąć szybkie działanie mające na celu poprawę naszego stanu zdrowia, jak i sprawności fizycznej. Zmniejszenie bólu oraz cierpienia przyczynia się do lepszego samopoczucia. Dlatego też już dziś zgłoś się do nas! Zogranizujemy dla Ciebie fachową pomoc w wyspecjalizowanych placówkach rehabilitacyjnych (klinikach i prywatnych gabinetach rehabilitacji) na terenie całej Polski.

Jesteś osobą poszkodowaną w wypadku własnej winny, wówczas przysługuje Ci prawo do bezpłatnej rehabilitacji.

Prawo do bezpłatne rehabilitacji przysługuje każdej osobie poszkodowanej w wypadku nie z własnej winy. Już teraz możesz skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji, której koszt pokrywany jest z polisy OC sprawcy. Nie musisz już czekać w długich kolejkach na rehabilitację w ramach NFZ, których czas oczekiwania może wynieść nawet 1-2 lata. Jeśli posiadasz skierowane na rehabilitację od swojego lekarza już teraz możesz zgłosić się do nas na rehabilitacje w specjalistycznych placówkach. Korzystając z opcji bezpłatnej rehabilitacji masz pełną opiekę zespołu pielęgniarek, jak i opiekunów medycznych przez 24 godziny. Im szybciej zaczniesz rehabilitację, tym szybciej Twój stan fizyczny powróci do momentu z przed wypadku. Każda zwłoka w procesie leczenia może być przyczyną nieodwracalnych dla zdrowia oraz sprawności fizycznej skutków. Dlatego też szybkie działanie w odbudowie Twojej sprawności fizycznej da Ci możliwość szybkiego powrotu do czynności wykonywanych przed negatywnym w skutkach zdarzeniem.

Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji po wypadku?

Warunki, jakie należy spełnić, aby móc skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji:

W celu pozyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą infolinią.

  Zostaw wiadomość, oddzwonimy.

  Twoje dane są u nas bezpieczne.

  Najczęstsze pytania - bezpłatna rehabilitacja po wypadku

  Jak wysokie są koszty pomocy prawnej?

  Dzięki możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy prawnej dla zarabiających miesięcznie mniej niż 26 666 NOK (osoba samotna) lub 40 833 NOK (współmałżonkowie lub mieszkający razem) poszkodowany nie ponosi kosztów obsługi prawnej. W przypadku przewyższenia progu dochodowego koszty prawne są ustalane indywidualnie do sprawy. Koszt postępowania sądowego może być znaczny, więc korzystniej zakończyć postępowanie polubownie.

  Co można zyskać korzystając z pomocy adwokata na miejscu?

  Korzystając z pomocy adwokata lub pełnomocnika w Norwegii przy dochodzeniu odszkodowania można uzyskać bezpłatną analizę prawną sprawy, zgłoszenie wszelkiego rodzaju świadczeń oraz zwrot kosztów pomocy prawnej, co daje 100% odszkodowania. Równocześnie adwokat doradzi, jakie dokumenty są konieczne, aby uzyskać zwrot wszystkich kosztów i adekwatną kwotę zadośćuczynienia. Adwokat pomoże także w kontakcie z NAV, odwoła się od ich decyzji lub pozyska niezbędną dokumentację. Równocześnie przeprowadzi także postępowanie reklamacyjne przed ubezpieczycielem, wynegocjuje korzystną ugodę lub skieruje sprawę do sądu, jeśli zaistnieje taka konieczność. To kompleksowa pomoc w dochodzeniu odszkodowania za wypadek w Norwegii.

  Czy można kontynuować leczenie powypadkowe w Polsce?

  W przypadku szkód komunikacyjnych nie ma znaczenia czy leczenie powypadkowe odbywa się w Norwegii, czy w Polsce. Ważne, aby pierwsza konsultacja medyczna nastąpiła w ciągu 72h od wypadku (lub najszybciej jak to możliwe). Wypadki przy pracy wymagają jednak uzyskania zgody NAV na wyjazd z kraju i kontynuację leczenia w Polsce. Bez takiej zgody może nastąpić wstrzymanie wypłaty świadczenia chorobowego po wypadku.

  Nasze porady ubezpieczeniowe

  Dowiedz się jak dochodzić odszkodowań po wypadku z naszych materiałów wideo.

  Campter Odszkodowania

  Dochodzenie odszkodowań po wypadkach za granicą. Wypadki i odszkodowania w Holandii. Skonsultuj bezpłatnie swój wypadek.

  NASI PARTNERZY
  ZOBACZ NAS NA:
  KONTAKT

  © 2024 Campter Odszkodowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Twoje dane są u nas bezpieczne.

    Twoje dane są u nas bezpieczne.