Pracuj z nami

Chcesz pracować w odszkodowaniach?

Dołącz do zespołu Kancelarii!

Wyślij aplikację

  Dlaczego warto z nami pracować?

  Partnerskie zasady współpracy

  Nie stosujemy zakazów konkurencji. Współpracę z Doradcami opieramy na zaufaniu i partnerstwie.

  Profesjonalizm

  Posiadamy 10-letnie doświadczenie w reprezentacji interesów naszych Klientów. Gwarantujemy rzetelność i efektywność.

  Własna kancelaria prawnicza

  W Grupie Campter znajduje się Kancelaria Adwokacka, profesjonalny podmiot reprezentujący Klientów w sądzie.

  Premiujemy skutecznych managerów

  Skuteczni Doradcy Odszkodowawczy, rekruterzy i szkoleniowcy otrzymują atrakcyjne dodatki finansowe.

  System szkoleń

  Nasi Doradcy przechodzą premiowany system szkoleń stacjonarnych i on-line, dzięki stale doskonalimy nasze metody pracy i efektywność.

  Wsparcie merytoryczne i marketingowe

  Przedstawiciele handlowi mogą liczyć na nasze wsparcie w analizie spraw, rekrutacjach, szkoleniach.

  System Partnera Online

  Zapewniamy innowacyjne narzędzia informatyczne służące zarządzaniu sprawami oraz strukturą sprzedaży.

  Szeroki zakres usług

  Campter to nie tylko odszkodowania. To szereg usług prawnych dla osób fizycznych, firm i samorządów.

  Elastyczność

  Nasza oferta dla Klientów jest elastyczna. Znamy potrzeby rynku i wciąż udoskonalamy naszą ofertę.

  Szeroki zakres usług odszkodowawczych

  Campter Odszkodowania reprezentuje osoby poszkodowane w wypadkach od 2007 r. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszego zespołu oferujemy usługi dochodzenia odszkodowań w przypadkach, których nie podejmuje konkurencja.

  Prowadzimy sprawy wypadków komunikacyjnych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się również w wypadkach przy pracy naszych Rodaków za granicą – w Anglii, Irlandii, Szkocji, Holandii, Norwegii czy Francji. Nasz zespół prawny to adwokaci wyspecjalizowani w dochodzeniu roszczeń w kraju a także zespół kancelarii zagranicznych. Prowadzimy sprawy błędów medycznych, potknięć i poślizgnięć, wypadków rolniczych. Sprawdź nas!

  Chcesz zacząć pracę w odszkodowaniach?

  Na rynku istnieje przeszło 300 kancelarii odszkodowawczych. Nie oceniamy kwalifikacji konkurencji, wiemy natomiast, iż reprezentując poszkodowanych na polskim i międzynarodowym rynku odszkodowań od 2007 r. zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę jak skutecznie reprezentować interesy osób poszkodowanych. Jeżeli zależy Ci na pracy w skutecznym zespole – dołącz do nas!

  Ofertę współpracy kierujemy do firm i osób fizycznych, Poszukujemy osób mających na codzień kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach. Nasze usługi polecają pielęgniarki, opiekunki, lekarze i rehabilitanci, doradcy finansowi i ubezpieczeniowi, brokerzy. Każdy Współpracownik ma możliwość zostać profesjonalnym Doradcą Odszkodowawczym.

  Od nowych Współpracowników nie wymagamy znajomości prawa w momencie przystąpienia do współpracy. W momencie rozpoczęcia współpracy każdy Przedstawiciel przechodzi szkolenia i jest wyposażany w materiały informacyjne, które w szybkim czasie pozwalają na zapoznanie się z tematyką odszkodowań. Przez cały okres współpracy Partner ma obowiązek uczestnictwa w szkoleniach on-line i stacjonarnych.

  Kancelaria pobiera od Klientów wynagrodzenie w wysokości od 15-25% brutto od uzyskanego odszkodowania. Nasi Doradcy otrzymują prowizję w wysokości od 15-50% naszego wynagrodzenia.

  Wysokość prowizji umownej zależy od umiejętności i doświadczenia Kandydata na Doradcę.

  Pomoc poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowań można doskonale łączyć z pracą etatową. Praca w odszkodowaniach pozwala uzyskać dodatkowy dochód, a jeżeli zwiększysz swoje zaangażowanie we współpracę z nami masz szansę stać się profesjonalnym Doradcą. Nie nakładamy na Ciebie zobowiązań, a czas jaki poświęcisz na pracę w odszkodowaniach zależy tylko od Ciebie. Możesz też wybrać model współpracy dostosowany do Twojego doświadczenia: “Praca indywidualna”, “Budowa zespołu i szkolenia” czy “Informowanie o usługach”.

  Możesz rozszerzyć swoje usługi o usługi Campter Odszkodowania (usługi odszkodowawcze i Abonamentową Ochronę Prawną), dzięki czemu staniesz się bardziej konkurencyjny a także zwiększysz dochód swojej firmy. Dodatkowo włączając swoje usługi do Programu 4P (Partnerski Program Pomocy Prawnej) my będziemy oferowali Twoje usługi naszym Klientom poprzez całą naszą sieć sprzedaży.

  Pracując z nami sam decydujesz o wyborze jednej lub kilku metod pracy. Oferujemy całą gamę usług i narzędzi, dzięki którym będziesz konkurencyjny na rynku odszkodowań i rynku prawnym.

  Rozpoczynając z nami współpracę zostaniesz wyposażony w zestaw startowy – teczki, ulotki, długopis. Wizytówki otrzymasz od nas po złożeniu 2 pierwszych spraw, wizytownik – po złożeniu 4 spraw, teczkę z ekoskóry – 15 spraw. Możesz liczyć na otrzymanie kolejnych materiałów wraz z każdą złożoną sprawą. Najlepsi Doradcy otrzymują dodatkowo skanery ręczne, bezpłatne Karty 4P, długopisy, bony paliwowe i premie finansowe na start! Warto być z nami!

  Jesteś doświadczonym Doradcą?

  Jeżeli jesteś doświadczonym Doradcą, możesz pochwalić się osiągnięciami lub skutecznym zespołem sprzedażowym, zgłoś się do nas i negocjuj warunki. Poziom kariery od jakiego zaczynasz u nas zależy tylko od Twojej mobilizacji i dotychczasowych osiągnięć.

  Program 4P jest projektem informacyjnym, mającym za zadanie popularyzować informację o odszkodowaniach i prawach poszkodowanych w wypadkach. Każdy uczestnik Programu otrzymuje Kartę 4P, która upoważnia go do bezpłatnej konsultacji sprawy z Kancelarią, otrzymuje również zniżkę na usługę dochodzenia odszkodowania oraz usługi firm partnerskich (usługi finansowe i doradcze). Uczestnik może również uzyskać bezpłatny pojazd zastępczy po wypadku, bezpłatną rehabilitację, opiekę pielęgniarską, sprzęt medyczny. Doradcy, którzy dystrybuują Program organizują w ten sposób swój rynek “na przyszłość”, docierając do osób, które nie doznały szkody. Klienci, którzy skorzystają z usług Camptera za pośrednictwem Programu 4P są uznawani za klientów Doradcy, który włączył Klienta do Programu (karty posiadają unikalną numerację).

  Budując własną grupę sprzedażową sam decydujesz o warunkach współpracy dla swoich Współpracowników. Ponieważ to manager lub kierownik sprzedaży prowadzi szkolenia i rekrutacje, jest w stanie sam ocenić potencjał Kandydata. Dzięki temu może dobrać ofertę współpracy, który spełni wymagania Kandydata.

  Budowa grupy sprzedażowej nie jest konieczna. Model pracy w odszkodowaniach zależy przede wszystkim od Ciebie i Twoich predyspozycji. Jeżeli wybierasz model samodzielnego kontaktu z Klientem nie wpłynie to na Twoje wynagrodzenie. Jeżeli wybierzesz szkolenie grupy i rekrutacje – możesz dodatkowo uzyskać premię za pracę zespołu.

  Nie stosujemy zakazu konkurencji. Stawiamy na partnerstwo i uczciwe relacje. Brak zakazu konkurencji gwarantuje naszym Doradcom pełne zaangażowanie we współpracę z naszej strony.

  Kto z nami pracuje?

  Agenci i brokerzy

  JEŻELI SPRZEDAJESZ USŁUGI FINANSOWE

  Partnerami Camptera są osoby prowadzące działalność brokerską i agencyjną oferując ubezpieczenia i inne produkty finansowe. Dzięki włączeniu odszkodowań do swoich usług, uzupełniają swoją ofertę i pomagają Klientom w ciężkiej sytuacji.

  Doradcy Odszkodowawczy
  PRACUJESZ W GRUPIE LUB W POJEDYNKĘ

  Wśród naszych Współpracowników są osoby zajmujące się profesjonalnie szkoleniami, rekrutacją i budową zespołów sprzedażowych. Nastawiają się tylko na pracę w odszkodowaniach i osiągają świetne rezultaty! Dołącz do nich!

  Rehabilitanci

  OFERTA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ

  Oferujemy dodatkowe źródło dochodu osobom zatrudnionym w branży medycznej – pielęgniarkom, opiekunkom, rehabilitantom, lekarzom, przedstawicielom medycznym.