Bezpłatny sprzęt medyczny po wypadku

Bezpłatny sprzęt medyczny po wypadku

Poszkodowani w wypadkach mogą liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu bezpłatnego sprzętu medycznego. Koszty zakupu refundowane są przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

Jeżeli Twój stan zdrowia po wypadku wymaga zakupu sprzętu medycznego a BFZ nie pokryje tych kosztów, możesz liczyć na naszą pomoc.

Bezpłatne łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne są niezbędne dla wielu ofiar wypadków, których stan jest bardzo ciężki. Paraliż ciała, złamania, urazy wielonarządowe zmuszają poszkodowanych do rekonwalescencji w domu. Większość z nas nie posiada fachowego sprzętu medycznego, kosztów zakupu nie refunduje również Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Jeżeli Twój stan wymaga zakupu łóżka rehabilitacyjnego, a nie posiadasz środków finansowych – skontaktuj się z nami. Zorganizujemy dla Ciebie łóżko rehabilitacyjne a koszty odzyskamy od ubezpieczyciela sprawcy szkody.

Łóżko rehabilitacyjne zapewnia sprawniejszą opiekę pielęgniarską oraz zapobiega odleżynom. Oferujemy naszym Klientom poszkodowanym w wypadkach łóżka o zróżnicowanym standardzie i jakości, dostosowanym do potrzeb.

Ortezy, protezy, wózki inwalidzkie

Poszkodowani, którzy wymagają zakupu ortez, protez oraz wózków inwalidzkich mogą również liczyć na naszą pomoc w organizacji sprzętu. Koszt zakupu jest zwracany przez ubezpieczycieli i nie obciąża poszkodowanego.

Kto może uzyskać bezpłatny sprzęt medyczny?

O pomoc Campter Odszkodowania w pozyskaniu bezpłatnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego mogą ubiegać się osoby poszkodowane na skutek:

  • wypadków komunikacyjnych (potrąceń, wypadków drogowych, wypadków motocyklowych, taksi, autobusów, pociągów, samolotów)
  • wypadków przy pracy
  • potknięć i poślizgnięć
  • wypadków w rolnictwie
  • błędów i zaniedbań medycznych

Bezpłatna lampa Bioptron

Osoby, które doznały na skutek wypadku obrażeń stawów, złamań, uszkodzeń skóry, zatok, wymaga często rehabilitacji poprzez naświetlania lampami typu Bioptron. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i poszkodowanych przygotowaliśmy program, dzięki któremu możesz uzyskać zwrot kosztów nabycia lampy Bioptron. W przypadku zainteresowania ofertą, skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy możliwości uzyskania dla Ciebie finansowania lampy.