Wypadek drogowy w Niemczech

,
Wypadek drogowy w Niemczech

Do wypadków drogowych w Niemczech z udziałem Polaków dochodzi coraz częściej. Polacy podróżując na zachód, do Francji, Anglii, Hiszpanii, bardzo często poruszają się po drogach niemieckich. Bardzo często ulegają wypadkom, których konsekwencją jest uszkodzenie pojazdów oraz obrażenia fizyczne. Jeżeli jesteś uczestnikiem wypadku drogowego w Niemczech i doznałeś szkody nie z własnej winy, możesz ubiegać się o należne odszkodowania.

Kto prowadzi sprawę o odszkodowanie za wypadek w Niemczech?

Sprawy naszych Klientów poszkodowanych w wypadkach w Niemczech prowadzone są przez niemiecką kancelarię prawną wyspecjalizowaną w dochodzeniu odszkodowań. W przypadku, gdy sprawcą wypadku został uznany Niemiec, ubezpieczony w niemieckiej ubezpieczalni, roszczenia opracowywane są również na podstawie prawa niemieckiego. Tylko adwokat posiadający uprawnienia do działania na rynku niemieckim jest w stanie profesjonalnie opracować i dochodzić roszczeń, również na etapie sądowym.

O jakie odszkodowania występujemy?

Pełnomocnik poszkodowanego w wypadku występuje o wszelkie roszczenia, które wynikają z wypadku i są uzasadnione prawnie. Dotyczy to roszczeń majątkowych (odszkodowanie za uszkodzenie pojazdu, koszty holowania i naprawy, koszty niezależnej ekspertyzy rzeczoznawcy) oraz odszkodowań za doznany uszczerbek na zdrowiu.
Roszczenia precyzowane są w oparciu o dostarczoną dokumentację szkodową. Nasi konsultanci pomogą Ci w zebraniu odpowiedniej dokumentacji.

Koszty prowadzenia sprawy

Analiza sprawy przez naszych adwokatów jest bezpłatna. Jeżeli sprawa zostanie zakwalifikowana do podjęcia wówczas Klient nie płaci za nasze usługi do momentu uzyskania odszkodowania. Nasze wynagrodzenie jest określone procentowo (od 15 do 20% od kwoty uzyskanego odszkodowania). Jeżeli nie uzyskamy odszkodowania wówczas Klient nie jest zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów prowadzenia sprawy.

Wypadek w Niemczech? Skonsultuj!