Odszkodowania w Szkocji

Osoby, które uległy wypadkowi w Szkocji i doznały obrażeń fizycznych często nie zdają sobie sprawy z przysługujących im praw. Jeśli więc nie jesteś pewien, czy przysługuje Ci odszkodowanie i przerażają Cię zawiłości prawne związane z procedurą dochodzenia odszkodowania, skontaktuj się z nami. Biuro Campter zajmuje się roszczeniami osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy, które miały miejsce na terenie Szkocji.

Bezpłatna analiza oraz prowadzenie sprawy w Szkocji

Sprawy naszych Klientów, poszkodowanych w Szkocji prowadzone są bezpłatnie dzięki obowiązywaniu prawa szkockiego. Koszty prowadzenia sprawy o odszkodowanie pokrywane są przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku (ubezpieczenia pracodawcy lub ubezpieczenia OC pojazdu). Dzięki naszej pomocy uzyskasz pełne 100% odszkodowania bez potrąceń kosztów prawnych.

Najczęstsze urazy w wypadkach w Szkocji

Najczęstszymi urazami, których doznają poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy są: urazy głowy, poparzenia, amputacje kończyn, urazy organów wewnętrznych, pleców i kręgosłupa, urazy kończyn (skręcenia, złamania, zwichnięcia).

O jakie roszczenia występujemy w Szkocji?

Poszkodowani mogą ubiegać się o odszkodowanie za doznane obrażenia, ból, cierpienie, zwrot utraconego dochodu (w przypadku poszkodowanych, którzy przebywają na zwolnieniu chorobowym lub nie mogą powrócić do życia zawodowego), zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, odszkodowanie za zniszczone rzeczy materialne (odzież, sprzęt).

Odszkodowanie po wypadku w Szkocji – sprawdź swoje prawa.

  Zostaw wiadomość, oddzwonimy.

  Twoje dane są u nas bezpieczne.

  Nasze porady ubezpieczeniowe

  Dowiedz się jak dochodzić odszkodowań po wypadku z naszych materiałów wideo.

  Campter Odszkodowania

  Dochodzenie odszkodowań po wypadkach za granicą. Wypadki i odszkodowania w Holandii. Skonsultuj bezpłatnie swój wypadek.

  NASI PARTNERZY
  ZOBACZ NAS NA:
  KONTAKT

  © 2024 Campter Odszkodowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Twoje dane są u nas bezpieczne.

    Twoje dane są u nas bezpieczne.