Campter.pl współpracuje z Odzyskaj.info

Campter.pl współpracuje z Odzyskaj.info

Każdego roku wypadkom ulegają tysiące Polaków. Na skutek wypadków przy pracy, wypadków drogowych, wypadków poza granicami kraju, potknięciom czy poślizgnięciom, błędom medycznym, poszkodowani doznają szkód, do których naprawy zobowiązani są ubezpieczyciele, osoby prywatne i firmy.

Dochodzenie odszkodowania po wypadku. Jak rozpocząć?

Po wypadku poszkodowany może wystąpić o należne odszkodowania i zadośćuczynienia od podmiotu odpowiedzialnego za powstanie szkody. Poszkodowany może zgłosić szkodę sam lub zlecić obsługę profesjonalnej firmie. Jeżeli sprawą ma zająć się profesjonalista warto dokonać dobrego wyboru – pomyłka może bowiem wiele kosztować (tak w wysokiej prowizji jak i kiepskich efektach – niskim odszkodowaniu).

Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy w dochodzeniu roszczeń możesz zlecić dochodzenie odszkodowania Kancelarii Campter lub skorzystać z pomocy ekspertów portalu Odzyskaj.info, który skupia oferty największych i najsolidniejszych kancelarii odszkodowawczych na rynku.

W Odzyskaj.info kontaktujesz się bezpośrednio z firmą odszkodowawczą, bez pośredników. Możesz tam także znaleźć oferty Agentów Odszkodowawczych i pośredników. Jednak zawsze wiesz z kim rozmawiasz.

Zobacz porady ekspertów Odzyskaj.info.