Usługi

Jakie sprawy prowadzimy?

Jesteśmy kancelarią z 11-letnim doświadczeniem. Przeczytaj jakie sprawy podejmujemy.

Doznałeś szkody w wypadku w USA? Potknięcie, poślizgniecie, wypadek w pracy lub drogowy? Sprawdź czy masz prawo do odszkodowania. Bezpłatna konsultacja sprawy

Sprawdź

Jeżeli doznałeś szkody w wypadku przy pracy w Norwegii, możesz mieć prawo do odszkodowania. Sprawdź jakie warunki należy spełnić aby uzyskać wysokie odszkodowanie w Norwegii. Bezpłatna konsultacja sprawy!

Sprawdź
Jeżeli masz kredyt frankowy, masz trudności ze spłata, jesteś w trakcie windykacji lub licytacji komorniczej, chcesz sprawdzić poprawność umowy kredytowej - skonsultuj sprawę. Ocenimy bezpłatnie poprawność umowy kredytowej. Poprowadzimy sprawę i odzyskamy dla Ciebie nadpłaty z banku, unieważnimy umowę.
Sprawdź

Jeżeli zmarły wspierał finansowo uprawnionego, poszkodowany może ubiegać się o jednorazowe stosowne odszkodowanie z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej.

Sprawdź
Każdy poszkodowany w wypadku komunikacyjnym nie z własnej winy ma prawo do odszkodowania. Nie wiesz jakie roszczenia Ci przysługują? Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj sprawę.
Sprawdź

Poszkodowani w wypadkach w rolnictwie nie z własnej winy mogą uzyskać należne odszkodowania. Roszczenia przysługują pracownikom, rodzinie a także samemu rolnikowi, jeżeli doznał szkody z winy pracownika. Skonsultuj bezpłatnie swój przypadek.

Sprawdź

Jeżeli ubezpieczyciel wypłacił Ci odszkodowanie, które nie wystarczyło na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed wypadku, możesz uzyskać dodatkowe pieniądze. Sprzedaj roszczenie a uzyskasz nawet 50% wartości potencjalnego roszczenia!

Sprawdź

Poszkodowani w wypadkach przy pracy lub wypadkach drogowych w Holandii, Francji, Irlandii, Anglii, Norwegii mogą liczyć na profesjonalną obsługę prawną. Zapewniamy polskojęzyczną pomoc adwokata z kraja miejsca wypadku. Odszkodowania uzyskiwane są na podstawie prawa miejsca zdarzenia co oznacza wiele wyższe odszkodowania.

Sprawdź

Jeżeli uległeś wypadkowi w pracy lub drogowemu w Holandii nie ze swojej winy, doznałeś szkody na osobie, możesz mieć prawo do odszkodowania. Sprawdź swoje prawa i walcz o odszkodowanie zanim sprawa się przedawni!

Sprawdź

Jeżeli w wypadku straciłeś bliską osobę masz prawo do zadośćuczynienia oraz odszkodowania z tytułu strat finansowych. O roszczenia mogą ubiegać się bliscy zmarłego - dzieci, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, małżonek. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną oraz pokrywamy koszty procesu.

Sprawdź

Odszkodowanie za wypadek przy pracy z ZUS lub KRUS przysługuje praktycznie każdemu poszkodowanemu. Sprawdź jakie masz roszczenia do ubezpieczyciela OC pracodawcy. Jeżeli to pracodawca lub inny pracownik jest odpowiedzialny za Twoją szkodę, możesz uzyskać dodatkowe zadośćuczynienia i odszkodowania.

Sprawdź

Jeżeli potknąłeś się lub poślizgnąłeś na nierównej, nieodśnieżonej powierzchni masz prawo do odszkodowania od zarządcy terenu.

Sprawdź

Błędy lub zaniedbania medyczne prowadzą do bardzo poważnych szkód. Wykrycie ich jest niezmiernie trudne. Zaufaj specjalistom, którzy będą potrafili ocenić Twój przypadek.

Sprawdź
Osoby poszkodowane w wypadkach nie z własnej winy mogą ubiegać się o pomoc Camptera w zorganizowaniu bezpłatnej rehabilitacji w wyspecjalizowanych ośrodkach medycznych i rehabilitacyjnych.
Sprawdź
Bezpłatny sprzęt rehabilitacyjny dla poszkodowanych w wypadkach: łóżka rehabilitacyjne, materace rehabilitacyjne, wózki, prostezy.
Sprawdź
Osoby, które wymagają kompleksowej opieki pielęgniarskiej po wypadku mają prawo ubiegać się o zwrot kosztów z ubezpieczalni sprawy szkody. Campter organizuje dla swoich Klientów bezpłatną opiekę pielęgniarską w domu.
Sprawdź
Osoby, których nieruchomość znajduje się w Obszarze Ograniczonego Użytkowania (OOU) lotniska cywilnego lub wojskowego mają prawo do odszkodowania za spadek wartości budynku.
Sprawdź
Jeżeli jesteś spadkobiercą lub uposażonym osoby zmarłej, masz prawo dziedziczyć środki z II filaru systemu ubezpieczenia społecznego - OFE.
Sprawdź

Opinie Klientów o Kancelarii

Serdecznie pragnę podziękować firmie “Campter” za pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Miałam bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy z firmą “Campter”. Byłam na bieżąco informowana o przebiegu dochodzenia odszkodowania. Firma “Campter” jest godna polecenia.

Danuta K.

Podziękowanie dla Biura Dochodzenia Odszkodowań CAMPTER. Serdeczne Podziękowanie za pomoc w uzyskaniu odszkodowania dla wszystkich pracowników Biura Campter w szczególności dla Pani Barbary Wołoszczak. Dziękujemy. Monika i Michał.

Monika i Michał Leszczyńscy

Pracownicy firmy wykazują wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz odpowiedzialność, jak również posiadają świadomość wagi spraw związanych z jakością świadczonych przez nich usług. Załatwiają sprawę szybko, na czas i bezproblemowo.

Adam F.

Razem z żoną serdecznie Państwu dziękujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni za szybki i sprawny przebieg tej sprawy.

Pan Karol

Doznałeś szkody nie z własnej winy? Chcesz uzyskać odszkodowanie?

Bezpłatnie skonsultuj z nami swoją sprawę!