Jeżeli doznałeś szkody w wypadku przy pracy w Norwegii, możesz mieć prawo do odszkodowania. Sprawdź jakie warunki należy spełnić aby uzyskać wysokie odszkodowanie w Norwegii. Bezpłatna konsultacja sprawy!

Read more

Doznałeś szkody w wypadku w USA? Potknięcie, poślizgniecie, wypadek w pracy lub drogowy? Sprawdź czy masz prawo do odszkodowania. Bezpłatna konsultacja sprawy

Read more
Jeżeli masz kredyt frankowy, masz trudności ze spłata, jesteś w trakcie windykacji lub licytacji komorniczej, chcesz sprawdzić poprawność umowy kredytowej - skonsultuj sprawę. Ocenimy bezpłatnie poprawność umowy kredytowej. Poprowadzimy sprawę i odzyskamy dla Ciebie nadpłaty z banku, unieważnimy umowę.
Read more

Jeżeli zmarły wspierał finansowo uprawnionego, poszkodowany może ubiegać się o jednorazowe stosowne odszkodowanie z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej.

Read more
Każdy poszkodowany w wypadku komunikacyjnym nie z własnej winy ma prawo do odszkodowania. Nie wiesz jakie roszczenia Ci przysługują? Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj sprawę.
Read more

Poszkodowani w wypadkach w rolnictwie nie z własnej winy mogą uzyskać należne odszkodowania. Roszczenia przysługują pracownikom, rodzinie a także samemu rolnikowi, jeżeli doznał szkody z winy pracownika. Skonsultuj bezpłatnie swój przypadek.

Read more

Jeżeli ubezpieczyciel wypłacił Ci odszkodowanie, które nie wystarczyło na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed wypadku, możesz uzyskać dodatkowe pieniądze. Sprzedaj roszczenie a uzyskasz nawet 50% wartości potencjalnego roszczenia!

Read more

Jeżeli uległeś wypadkowi w pracy lub drogowemu w Holandii nie ze swojej winy, doznałeś szkody na osobie, możesz mieć prawo do odszkodowania. Sprawdź swoje prawa i walcz o odszkodowanie zanim sprawa się przedawni!

Read more

Poszkodowani w wypadkach przy pracy lub wypadkach drogowych w Holandii, Francji, Irlandii, Anglii, Norwegii mogą liczyć na profesjonalną obsługę prawną. Zapewniamy polskojęzyczną pomoc adwokata z kraja miejsca wypadku. Odszkodowania uzyskiwane są na podstawie prawa miejsca zdarzenia co oznacza wiele wyższe odszkodowania.

Read more

Jeżeli w wypadku straciłeś bliską osobę masz prawo do zadośćuczynienia oraz odszkodowania z tytułu strat finansowych. O roszczenia mogą ubiegać się bliscy zmarłego - dzieci, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, małżonek. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną oraz pokrywamy koszty procesu.

Read more