Pracuję w odszkodowaniach od 2 lat. Razem z Kancelarią uzyskujemy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla poszkodowanych, nie tylko na skutek wypadków ale także innych zdarzeń powodujących szkody.

Krzysztof Sierżęga Manager Regionu

Profesjonalne podejście do każdego Klienta i rodzaju powierzonej sprawy, solidność i duże zaangażowanie – to jest to co charakteryzuje Kancelarię Campter.

Witold Zadyński Manager Regionu

Rzetelna i przyjazna każdemu człowiekowi będącemu w potrzebie. Szczerze polecam.

Anna Michalska Doradca odszkodowawczy

W wypadku zmarł mój syn. Nie miał żony ani dzieci. Pracował i zarabiał bardzo dobrze, opłacał wysokie składki na ZUS, OFE i III filar. Długo nie mogłam zabrać się za odzyskanie środków z tych kont i kont bankowych. Skontaktował się ze mną Doradca Kancelarii Campter i zaproponował zlecenie sprawy w dość niskim koszcie. Po 6…

Alina, Wrocław

Mój tata był górnikiem, zginął w wypadku drogowym. Ja i mama mieliśmy prawo do środków z OFE ale ZUS i OFE nie chciały szybko załatwić formalności. Nie mogliśmy tyle czekać dlatego wynajęliśmy Kancelarię Campter. W ciągu 2 miesięcy uzyskaliśmy środki z pomocą tej firmy. Dziękujemy.

Piotr, Katowice

Mój mąż zmarł z przyczyn naturalnych kilka lat temu. Nie wiedziałam, że przysługuje mi możliwość odziedziczenia po nim środków z II filaru OFE. Nikt nie informował mnie o tym. Mimo, iż sprawę spadkową załatwiłam w pół roku po śmierci męża, z OFE pieniędzy nie otrzymałam. Campter pomógł mi pozyskać środki.

Grażyna z Leszna