O nas

11 lat doświadczenia w dochodzeniu roszczeń w Polsce i za granicą

Zgłoś szkodę

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Obsługa sądowa

  Zapewniamy profesjonalną obsługę sądową w sprawach odszkodowawczych w Polsce i za granicą.

  Finansowanie procesu

  Osoby w ciężkiej sytuacji życiowej mogą liczyć na naszą pomoc w finansowaniu procesu sądowego oraz pokrycia kosztów oddalenia powództwa.

  Profesjonalna obsługa

  Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami. Informujemy o etapie prowadzonej sprawy, doradzamy w ciężkiej sytuacji życiowej, rozwiązujemy problemy prawne. Możesz na nas liczyć!

  POZNAJ ZESPÓŁ KANCELARII

  Absolwent Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Założyciel firmy Campter w 2007 r., Prezes Zarządu Campter sp. z o.o. od 2012 r. Odpowiedzialny za rozwój produktów prawnych, szkolenia i marketing.
  Tomasz Socha
  Prezes Zarządu
  Adwokat, z pochodzenia Warmiak, od ponad dziesięciu lat gdańszczanin. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ukończył aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Współpracuje z Campter Odszkodowania od 2010 r.
  Krzysztof Bigoszewski
  Adwokat
  Radca prawny Jolanta Mietelska, współpracująca z Campter Odszkodowania od 2013 r., jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe prawnicze.
  Jolanta Mietelska
  Radca prawny
  Szkoleniowiec, rekruter, team leader. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Od 2010 pracuje w branży ubezpieczeniowo-odszkodowawczej, od 2013 ściśle współpracuje z Kancelarią Campter. Jako Dyrektor ds. sieci sprzedaży koordynuje główne obszary pracy Kancelarii.
  Katarzyna Neczaj
  Dyrektor ds. sieci sprzedaży
  Absolwentka Politechniki Opolskiej, kierunek Logistyka. Od 2015 roku pracuje w Kancelarii Campter i zajmuje się likwidacją szkód na pojazdach oraz tematyką cesji wierzytelności. W wolnej chwili zgłębia wiedzę w tematyce motoryzacyjnej. Prywatnie kolekcjonerka i pasjonatka książek o tematyce kryminalnej i fantastycznej.
  Izabela Kicińska
  Specjalista ds. szkód na pojazdach
  Absolwentka Akademii Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Filologia polska o specjalizacji dziennikarskiej. Redaktor freelancer. Od 4 lat specjalista ds. obsługi Klienta w Kancelarii Campter, rekruter i koordynator. Prywatnie fascynatka literatury, psychologii społecznej mediów oraz sprzedaży.
  Izabela Stryjewska
  Specjalista ds. szkód osobowych
  Z wykształcenia polonistka, z pasji likwidator szkód, w Kancelarii Campter od 2 lat. Bazując na moim nieomal 10-letnim doświadczeniu pracy w odszkodowaniach staram się pomagać poszkodowanym zarówno w wypadkach komunikacyjnych, rolnych, ofiarom błędów medycznych i wypadków przy pracy. Fascynuje mnie ludzka psychika, dobra książka i kino francuskie.
  Marta Sordon
  Specjalista ds. szkód osobowych

  O Kancelarii

  Kancelaria Campter z Lublińca posiada ponad 11-lenie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych oraz reprezentacji Klientów poszkodowanych na skutek różnego rodzaju zdarzeń. 

  Dzięki pracy całego zespołu Kancelarii Campter oraz Kancelarii Adwokackiej, Doradców Odszkodowawczych w terenie jesteśmy w stanie skutecznie walczyć o należne poszkodowanym zadośćuczynienia i odszkodowania.

  Wysoki standard obsługi w odszkodowaniach

  • rozliczamy nasze wynagrodzenie tylko w przypadku uzyskania odszkodowań,
  • finansujemy proces sądowy i pokrywamy ryzyko oddalenia powództwa,
  • nie pobieramy opłat wstępnych,
  • nie pobieramy prowizji od należnych poszkodowanym kwot z tytułu leczenia, rehabilitacji czy kosztów pochówku,
  • nie pobieramy prowizji od uzyskanych rent,
  • instruujemy i pomagamy w pozyskaniu niezbędnej dokumentacji szkodowej,
  • dokonujemy profesjonalnej oceny roszczeń w oparciu o ocenę medyczną, czy orzeczniczą.